Kopīgu savienojumu Daļu Dual Arm OA-4S OA-4

Izpārdošana!

Kopīgu savienojumu Daļu Dual Arm OA-4S OA-4

|

SKU: w250

Tagi: cbr600rr mount, mikroviļņu mount, divu monitoru, gāzes nb, mount v, f160, lcd displejs stāvēt, monitora un piezīmjdatora turētājs, monitora stiprinājums, roku lcd.

€7.00 €6.16

Pieejamība: Pieejams

Produkta apraksts

Kopīgu savienojumu Daļu Dual Arm OA-4S OA-4

1. Visas kuģniecības izmaksas parādīja www.kimonte.lv neietver Pagarināts Zonā Bezmaksas! 2. Pls sazinieties ar UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect.lai apstiprinātu ja jūsu pilsēta un pasta indekss) ir Paplašinātas Zonas Bezmaksas!! 3. Muitas Nodevām un Nodokļiem, kas NAV iekļautas piegādes izmaksas. 4. Muitas Nodevām un Nodokļiem ir jāsedz pircējam. 5. Lūdzu atstājiet jūsu biroja adrese vākšanai, zemes gabali. 6. Klienti no Brazīlijas pls atstājiet savu CPF skaits, lai, ja jūs izvēlaties, piegāde no Ķīnas, kā savu muitas tas ir nepieciešams. 7. Klienti no Čīles, pls atstājiet savu RIESTS skaits, lai kā savu muitas tas ir nepieciešams. 8. Clents no Argentīnas pls atstājiet savu CUIT skaits, lai kā savu muitas tas ir nepieciešams. 9. Klienti no Brazīlijas, pls izvēlieties piegāde no Brazīlijas, tāpēc jums nav nepieciešams maksāt muitas maksas! 10. Klienti no Krievijas, pls izvēlieties piegādes no Krievijas, tāpēc jums nav nepieciešams maksāt muitas maksas! 11. Klienti no Izraēlas, pls izvēlieties piegāde no Izraēlas, tāpēc jums nav nepieciešams maksāt muitas maksas !

Piegāde sniedzējs (DHL, FedEx, EMS, UPS,TNT, DEPX.ARMEX ect. ) ir līdz PĀRDEVĒJAM,

tas nozīmē, ka mums nebūs kuģis preci caur DHL visu laiku, jo mājas lapā parādīja.

Mēs izvēlēties citu piegādes sniedzējs saskaņā dažādi galamērķi.

Visa informācija ir sniegta sākotnējā stāvoklī un bez garantijas, un var būt nedaudz mainītas jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

Specifikācija

  • Pieteikumu Klēpjdatora Izmēra: >20"
  • Zīmola Nosaukums: dsupport
  • Iepakojums: Jā
  • Modeļa Numurs: DS-OA-4S-A1

0 Recenzijas Kopīgu savienojumu Daļu Dual Arm OA-4S OA-4

Pievienot atsauksmi

Saistītie Produkti