ŠOBRĪD AKTUĀLIE PIEDĀVĀJUMI:

 

Iedvesmojoša pieredze, kas stiprina komandu
vispatīkamākajā veidā. 


Brīvi, rotaļīgi, garšīgi, izaicinoši un vērtīgi!

 

Vai vēlaties ierastās svētku vakariņas atsvaidzināt un piešķirt tām negaidīti pozitīvu un iedvesmojošu dzirksti?


Spēle un spēlēšanās ir dabisks un patīkams cilvēka izaugsmes process. Arī kopīgi svētki var dot vairāk kā ierasts. Svētku vakariņas var priecēt visus klātesošos ar garšīgiem pārsteigumiem un atkalsatikšanos. Vide, kas veldzē, atslābina, dod jaunus spēkus un skatu punktus no patiesas otra cilvēka satikšanas un kopīgas spēles.

 

Kam?
Uzņēmumiem, komandām un grupām, kas vēlas garšīgi pavadīt laiku, spēlējoties, baudot un atklājot ko jaunu par sevi un citiem.

 

GATAVOŠANAS SPĒLE

sadarbībā ar restorānu ČARLSTONS

 

Spēle. Spēlēšanās ir attīstības pamatā un tā ir arī nodarbe, kas visiem dod prieku. Papildus lieliski pavadītam laikam Jūs stiprinat komandu piedzīvojot kopīgus brīžus, atttīstāt prasmes prezentēt, orgenizēt, deleģēt un radoši risināt dotos uzdevumus. Tas veicina gan dalībnieku individuālo, gan kopīgo sniegumu.
Konkursu. Spēles uzvarētāja noteikšanai tiek vērtēts ne tikai iekļaušanās laikā, noteikumu izpilde un prezentēšana, bet arī iekšējā un starpkomandu komunikācija, prasme deleģēt un sasniegt pašu noteiktus mērķus.


Burvīgas vakariņas. Par produktu kvalitāti rūpējas uzticama profesionāļu komanda. Jūs baudīsiet ne tikai sevis gatavotu ēdienu, bet arī restorāna īpašo ēdienu un dzērienu piedāvājumu.


Izaugsme. Sadarbība, komunkācija un prezentēšana ir daļa no prasmēm, kas gatavošanas spēles laikā tiek nostiprinātas aizraujošā noskaņā. Tas palīdz stiprināt jau esošo sadarbību kolēģu starpā un no cilvēku grupas, aks strādā kopā veidot veiksmīgu un dzīvu komandu.


Konsultācija. Psihologs un izaugsmes treneris (coach) pēc pasākuma sniegs savu skatījumu un rekomendācijas par Jums interesējošiem un Jūsu komandai aktuāliem jautājumiem.


IEDVESMAS TRENIŅŠ


Tematisks, interaktīvs treniņ;s, kas palīdzēs apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, iedvesmos sadarbībai un iespējams kādai vērtīgai idejai.Zināšanas. Nepiespiestā, pozitīvā atmosfērā cilvēka prāts ir atvērts jaunajam un spēj efektīvāk uzņemt zināšanas.


Prasmju treniņš. Zināšanām ir vērtība tad, ja tās pārtop prasmēs, kuru pamatā ir treniņš. Kopā pavadīts laiks, apgūstot ko jaunu un daloties savā pieredzē, ļauj arī vienam otru iepazīt labāk, ieraudzīt stiprās puses.
Kopīgu izaugsmi. Kopīgi augot – piedzīvojot līdzīgas emocijas, grūtības un kopīgi atklājot jaunus risinājumus – tiek veicināta sadarbība un komunikācijas efektivitāte ikdienā.


Konsultācija. Psihologs un izaugsmes treneris pēc pasākuma sniegs savu skatījumu un rekomendācijas par Jums interesējošiem un Jūsu komandai aktuāliem jautājumiem.


Tēmas
1. Dizaina domāšana – pieeja palīdz orientēties situācijās, kurās statistiskas prognozes nestrādā vai nesniedz gaidīto. Cēlusies no dizaineriem, savu pārsteidzošo efektivitāti pierādījusi arī biznesā.
2. Efektīva komunikācija – agresīvas, pasīvas un pašpārliecināta komunikācijas mikss ir ikdienas realitāte. Piedāvāju šīs uzvedības formas lietot mērķtiecīgi un efektīvi.
3. Pārdošanas dvēsele – paņemot labāko no SPIN selling un citām atzītām metodēm un izveidot savu pārdošanas modeli. Iepazīstam, transformējam un „būvējam” sev, savam produktam un organizācijai piemērotāko sistēmu kopā.
4. Veselā cilvēkā - vesels darbinieks – ikdienas stress, apstākļi, grūtības, spriedze.. tas viss paņem savu. Ir metodes, kas palīdz saglabāt iekšēju mieru, kad iet grūti. Stresa vadība, apzināšanās, meditācija – metožu ir daudz, svarīgākais atrast – savējo!

 

Citas tēmas un piedāvājuma modifikācijas tiek saskaņotas individuāli.

 

Dažas atsauksmes...
„Pasākums bija neaizmirstams, katrs dalībnieks varēja iejusties šefpavāra lomā un pagatavot eksotisku un gardu maltīti. Un paralēli trenēt savas saskarsmes un personiskās izpausmes spējas.
Mēs ar gandarījumu stāstam par šo pasākumu mūsu draugiem un sadarbības partneriem.
Paldies atraktīvai un inovatīvai komandai!” SIA „LAUTUS” komanda

 

„Atsauksmes no kolēģiem par pasākumu ir ļoti labas – visiem patika gan spēle, gan tās organizēšana. Visi bija aizrāvušies ar uzdevumu pildīšanu un lieliski pavadīja laiku. Būtiskākais, kas palicis atmiņā –
Profesionāla pieeja spēles vadīšanā un organizēšanā;
Spēle bija sagatavota saskaņā mūsu rekomendācijām un bija pielāgota P&G kolektīvam, ko kolēģi novērtēja.” P&G komanda

 

VISPĀR..

Piedāvāju sadarboties gan individuāli, gan vadot grupu darbu - apmācību vai procesa moderēšanas veidā. Ar prieku piedalos organizēšanas darbos un esmu gatava nokomplektēt komandu ar dažāda veida izaugsmes ekspertiem.

Konsultāciju veidi:

- vispārējas psiholoģiskās attīstības konsultācijas,

- konsultācijas vadītājiem,

- koučings* (coaching).

Manas mīļākās uzrunu (konferencēs, semināros, diskusijās) tēmas ir par:

- radošumu, radošo domāšanu un tās izpausmēm dzīvē,

- attīstību, mērķiem un sasniegumiem,

- efektīvu komunikāciju.

koučings- angļu valodā aizgūts termins, jo tulkojot tiek zaudēta būtiska jēgas daļa. Kā pagaidu aizstājējs šim vārdam var tikt lietots salikums izaugsmes veicināšana – koučings vai koučs – izaugsmes veicinātājs. Pagaidām latviski labskanīga un jēgu izsakoša termina versija vēl tiek meklēta. Tikmēr Latvijā veikti pētījumi parāda metodes ietekmi uz pašefektivitāti.

 

Grupu nodarbību veidi:

- Bērnu emocionālā audzināšana (BEA) - par šo vairāk informācijas sadaļā VECĀKIEM;

- "Pārliecinātība komunikācijā un sadarbībā ar citiem" sadarbībā ar Marutu Ludāni un Intellego.lv;

- komandas saliedēšanas treniņi un spēles, piemēram, gatavošanas spēle sadarbībā ar Travel out There un restorānu Čarlstons

- Relaksācijas, koncentrēšanās un elpošanas vingrinājumi;

- un citi..

Seko facebook