Labdien!


Mani sauc Ieva Kimonte.
Palīdzu apzināties tagadnes situāciju un atbalstu personības izaugsmes ceļā, lai veiksmīgi

 varat noteikt un sasniegt savus privātos, kā arī karjeras mērķus.

Es darbojos gan individuālās konsultācijās, vadu seminārus un treniņus, gan arī uzrunāju konferencēs plašāku auditoriju.

Uzruna lielai auditorijai ir īpašs prieks un iespēja tikties ar tik daudziem cilvēkiem man sagādā lielu gandarījumu. Tā ir satikšanās, kurā es gūstu spilgtus iespaidus un satieku daudz aizraujošu personību. Vienmēr cenšos savas uzrunas veidot tā, lai auditorijai ir iespējams no tā visa kaut ko "paņemt sev", jeb rast ko praktiski noderīgu.

Manas mīļākās uzrunu tēmas ir par:

1. radošumu, radošo domāšanu un tās izpausmēm dzīvē,

2. attīstību, mērķiem un sasniegumiem,

3. efektīvu komunikāciju.

Smeļoties iedvesmu no kopīgiem pasākumiem, tomēr mēs katrs savu izaugsmi veidojam un ceļam individuālā ikdienas darbā. Tādēļ īpaša nozīme manā ikdienā ir gan personīgajai izaugsmei, gan arī individuālām konsultācijām. Tajās es kļūstu par uzticamu un atbalstošu, kas rūpējas par sava klienta attīstību.

Koučinga pamatā ir apzināšanās un atbildība. Šis princips man ir mīļš, jo tikai par lietām, kas patiesi svarīgas mēs uzņemamies atbildību un tām vienmēr ir iespējams atrast laiku arī pilnīgā tā deficītā. Tādēļ palīdzu nospraust tiešām svarīgus mērķus, tos formulēt, lai būtu sasniedzami un radīt prioritāšu sistēmu, kas neļaus palaist garām neko svarīgu.

Uzskatu, ka nav vienu zāļu visiem gadījumiem, tādēļ izmantoju dažādas pieejas un pielāgoju tās konsultāciju procesam. Piemēram,

-koučingu (coaching),

-dizainiskās domāšanas pieeja (design thinking)

-kognitīvi biheiviorālās metodes (KBT),

-vizualizāciju,

un citas.

Izmantoju psiholoģisko novērtēšanu, lai ilustrētu procesa dinamiku un sasniegto, kā arī dziļākai personības izpētei.

Raksti man un tiekamies!

 

 

 
 

Seko facebook